logo

Klass Evden Eve Nakliyat

Hakkımızda

Klass Nakliyat , 1995 yılından bu yana Evden Eve Nakliyat, Uluslararası Nakliyat Aracılık ve Danışmanlık Hizmetleri, Eşya Depolanması, Kiralık Araç Temini, Bölgesel Dağıtım ve Lojistik Destek Hizmetleri alanlarında hizmet vermektedir.

Sizin için son derece önemli olan eşyalarınızın nakliyesinde, bırakın Klass Nakliyat'ın profesyonel ve tam donanımlı ekibi tüm sorunları ve zorlukları sizin için açsın; siz de bir taşınma macerasını daha, güven içerisinde ve huzurlu bir şekilde bitirmenin keyfini yaşayın.

Vizyonumuz;
Taşımacılıkta getirdiğimiz teknolojik ve hizmet konusundaki yeniliklerle beraber konuşulan ve tercih edilen tek isim olmaktır.
Misyonumuz;
İleri sanayi ülkelerinin temel göstergelerinden birisi o ülkelerdeki hizmetler sektörünün ileri derecede gelişmiş olmasıdır. Söz konusu olan ilerlemeler ülkemiz ve toplumumuz açısından değerlendirildiğinde özellikle hizmet sektörü ilerleme yolunda bir atılım yaptığı görülmektedir. Bizim temel hedefimiz,insana sınırsız hizmet üretmede taşımacılığında öncü bir firma olmayı gerçekleştirmektir.

Klass Nakliyat evden eve ve şehiriçi şehirlerarası yük taşımacılışında rakipsiz taşımacılık firmasıdır.
    Eğer şimdiye kadar hiç Klass ile taşınmadı iseniz bizimle tanışmak, taşınmak ve gerçek hizmeti öğrenmek için bir fırsat yakaladınız demektir.
    Sizin ihtiyacınınız her ne olursa olsun sizin iinizi görecek bir kamyonumuz vardır.
    ilgili departmanlarımız size hizmet için hazırdır.

 

Evden Eve Sigortalı Taşımacılık Askılı; Tekstil Taşımacılığı
Bürodan Büroya Fuar ve Stand Malzemeleri
Şehir içi, Şehirlerarası Turizm Organizasyon
Ambalajlama, Paketleme Ses ve Işık Sistemleri Taşıması
Monte, Demonte Bankalara Her Türlü Nakliye Hizmetleri
Ağır Eşya Nakli Depomuz Mevcuttur
Dağıtım, Promosyon Devamlı yükleriniz için Özel taşıma anlaşmaları yapılır.